fbpx

Güncel Lamine Parke Fiyatları

Eviniz ve İşyerlerinizdeki zeminler için hem tasarruf yapmak hem de zengin bir görünüm kazandırmak için lamine parkenin ne kadar şık durduğunu ve kullanışlı olduğunu biliyoruz. Özellikle tasarruf konusunda düşünmeden alacağınız billa lamine parke modelleri, müşterilerine özel indirimler ve kampanyalar sunar.

Seçtiğiniz ürünün modeli, markası, ölçüsü, kalınlığı ve kalitesine göre farklı fiyatlar uygulanır. Billa lamine parke firması, müşteri memnuniyetini sağlamak için fiyat ölçülerinde çeşitli iyileştirmeler yapmaktadır.

En Ucuz Lamine Parke Fiyatları 

Lamine parke yaptırmak isteyen tüm müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunar, en uygun fiyatlandırmayı yapmaktayız. Yıllardır hızlı teslimat ve sorunsuz hizmet anlayışımızla müşterileri memnun etmemek için hiçbir neden bırakmıyoruz.

Lamine parke modellerine karar verdikten sonra sayfamızda bulunan iletişim kanallarından bize ulaşarak, lamine parke ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki linkten lamine parke modellerini inceleyebilirsiniz: https://billa.com.tr/lamine-parke/

Lamine Parke Fiyat Listesi

Billa lamine parke kullanımı Bjelin marka parke ve Parador marka parkelerden oluşur. Bjelin kullanımında hammadde olarak kuzey Hırvatistan’ın en ünlü Slav ormanlarındaki ağaçlar kullanılıyor. Kereste, son teknoloji uygulaması sayesinde kesilir ve çeşitli lamine parke tasarımı ile hizmetinize sunulur. Ayrıca yüksek meşe kalitesi de 22 cm’ye kadar ahşap genişliğinde kabul edilir.

Parador marka parkeler ise ev ve işyerlerinde daha sağlıklı üretim için sadece sertifikalı hammadde kullanımı yapılmaktadır. Avrupa standartlarına uygun Yenilebilir Enerji Merkezi Billa üretim tesislerinde, hidroelektrik kullanımında %100 yeşil elektrik kullanılır. Ayrıca ahşap döşemeleri için tasarlanan yerli kereste kullanımı, hem nakliye için kolaylık sağlar hem de zeminlerde kullanılan malzemeler tamamen dönüştürülebilir. Dolayısıyla parke fiyat farklılığı burada ortaya çıkmaktadır. Lamine Parke Fiyat Listesi Genel olarak; https://billa.com.tr/bjelin-parke/

(YAZARDAN NOT: FİYAT LİSTESİ ÜRÜNLERE VE KURA GÖRE SÜREKLİ DEĞİŞTİĞİ İÇİN VERİLEMEMİŞTİR. GÜNCEL FİYAT LİSTESİ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN.)

 • Lamine parke fiyatları X TL’den başlamaktadır. Alanın büyüklüğü ve seçilen tasarıma göre fiyat değişkenlik göstererek X’ye kadar çıkmaktadır.
 • Lamine parke dayanıklılık bakımından az olan küçük numaraları paket fiyatı X TL’den başlamaktadır. Bu parkelerin özelliği, diğer parkelere oranla en uygun fiyatlı parkelerdir.
 • Evlerde ve işyerlerinde genellikle 21, 22 ve 23 numaralı parkeler kullanılır. Daha sağlıklı karar vermeniz açısından uzman ekibimizin yönlendirmelerini de dikkate almanızı öneririz. Bu parkelerin taban fiyatı X TL’den başlamakla birlikte; X TL’ye kadar çıkabilir.
 • Parke seçimi yaparken, özellikle işyeri ve ofis gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda 31, 32, 33 ve 34 numaralı parkeler tercih edilir. Bu parkelerin de taban fiyatı X TL’den başlayarak X TL’ye kadar çıkmaktadır.

Lamine Parke Fiyatları İstanbul

İstanbul Lamine Parke fiyat seçenekleri göz önüne alındığında, öncelikle parkenin kaplanacağı alana karar verilmelidir. Alanın büyüklüğü ve genişliği fiyata etki eden faktörlerden biridir. Lamine parke metrekare fiyatları, büyük alanlar için daha uygun bir fiyata tekabül eder. Küçük alanlar için lamine parke metrekare fiyatı ise daha yüksek olabilir. Bu durum parkenin maliyetinin en aza indirgenmesi ile doğru oranda hesaplanır.

Parke döşemesinde işçilik maliyeti de hesaplamaya katılmaktadır. Çünkü Billa Lamine Parke hem kalite hem de işçilik bakımından bir adım daha öndedir.

Lamine Parkenin görsel tasarımı hem daha şık hem de kullanılan hammadde bakımından organik olması, müşterilerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Lamine Parke Fiyat Değişikliğine Etki Eden Faktörler

Lamine parke döşemesi ve görünümü fiyat değişikliğine neden olan sebepler olmakla birlikte;

 • Lamine parke döşemesi diğer parkelere oranla daha hızlıdır.
 • Estetik açıdan daha iyi ve şık bir görünümü vardır.
 • Lamine parke üretimi Türkiye’de daha yaygındır.
 • Kesim için Lazer kesim makineleri kullanılır.

Billa Lamine Parke Kalitesinin Fiyata Etkisi

Ülkemizde yer döşemelerinin ahşap döşemeye geçmesi, üretim metotları ve kullanılan alana göre (geniş alan-küçük alan) değişkenlik gösterir. Parkenin mekanik özelliği, aşınmaya ve rutubetli ortama karşı dayanıklılığı ile birlikte parkenin üretildiği fabrikasyon da önemli etkenlerdendir. Yapılan çalışmalar içinde parkelerin kalite testi yapılmıştır. Bu testin içerisinde bulunan aşamalar parkenin;

 • Aşınma
 • Çizilme,
 • Sıcak suya dayanıklılık
 • Sigara ateşine ve külüne karşı dayanıklılık
 • Yamulma
 • Eğilme
 • Sertlik yapısı gibi durumları gözlemlenmiştir.

Billa Lamine parke, üst tabaka özelliği ve üst tabaka için kullanılması gereken kaplama üretimi, laminenin kurutulması gibi özellikler için titiz bir çalışma yapılmıştır. Yer döşemesinde kullanılan ahşap malzemeler özellikle aşınma ve çizilmelere karşı dirençli olması ve sertliğinin yüksek olması gibi özellikler aranmaktadır.

Lamine Parke Tabaka

Lamine parke üretimi 2 ya da 3 tabakalıdır. Bu tabakalar sırasıyla değerlendirildiğinde;

 • En üstteki tabakada estetik açıdan iyi bir görünümü olan, kalite açısından değerli olan bir ağaçtan üretilen 3-4 milimetre kalınlığında biçme kaplama yer alır.
 • Lamine parke döşemesinde orta tabaka için yumuşak ağaçlardan faydalanılır.
 • Son olarak lamine parkenin en alt kısmında yumuşak ağaçlardan elde edilen bir kaplama levhası kullanılır. Bunlar çapraz olarak birbirine yapıştırılır. Bu şekilde de birleştirilmiş olur.

Billa Lamine Parke Fiyat Seçenekleri

Parkeler, özellik farkı ve üretim farkı ile üretildiği için fiyat konusunda da değişkenlik gösterir. Yer döşemelerinde akla gelen ilk şey lamine parke’dir. Dolayısıyla hemen her alanda kullanılan lamine parke modelleri, renk çeşitliliği bakımından dekorasyonun bir parçası haline gelir.

Lamine parke fiyatları, hem zemin büyüklüğüne hem de seçilen hammeddeye göre değişir. Ayrıca seçtiğiniz marka ve üretim tarihi de yine fiyat açısından önem arz eder. Billa Lamine parke, Bjelin ve Parador marka seçimlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Bütçenize uygun değer aralıklarını göz önünde bulundurarak, size en uygun olan maliyeti belirliyoruz. Kampanya ve indirim dönemleri sayesinde birçok lamine parke ürün modellerini daha uygun fiyata temin edebilirsiniz.

Billa İçin Ne Dediler?

Bir iç mimar olarak kendi projelerim için Billa ile iş birliği yapmaktayım. Kalitesiz ürünleri portföylerinde bulundurmamaya çalışıyorlar ve satış sonrası hizmeti aksatmıyorlar.
Can Doğa
İç Mimar

Ayrıca bu içeriklere de göz atabilirsiniz