fbpx

En Çok Satan Çamsan Parkelam Modelleri Billa'da!

Satış Uzmanlarımıza Danışın

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.

Çamsan Parke Serilerimiz

İlk kez 1977 yılında İsveç’te geliştirilen parke, 1980’de pazara çıkmış ve pazara çıkmasıyla da yoğun ilgi görmeye başlamıştır. Parke üç katmandan oluşan ahşap bir yapıya sahiptir. Laminat parke, ağaç sektörünün atık yan ürünlerinden preslenerek oluşturulan bir yapı elemanıdır. Bu yapı elemanı preslendiğinde ağaç lifleri sıkılaşarak HSF denilen yapı oluşur ve bu yapı genel itibari ile basınca dayanıklı olarak üretilir. Laminat parkenin kullanım alanı çok geniş olmasa bile kendi içerisindeki sirkülasyonu oldukça fazladır. Laminat parke tercihlerinin başlıca nedeni; zeminde halı kullanımını ortadan kaldırmak ve temizlenmesi kolay darbelere karşı dayanıklı bir zemin elamanı ile temas halinde olmayı sağlamaktır. Çamsan Parkelam parkeleri, kolay temizlenmekle birlikte toz tutmayan bir yapıya da sahiptir. Renk değişikliğine uğramaz. Bakım ve onarımı gayet kolay ve maliyet açısından oldukça düşüktür. Günümüz teknolojisi artık yerden ısıtma sistemlere geçiş sağlamış durumdadır. Çamsan Parkelam parkeleri arasında bu sistem için çok kullanışlı döşeme malzemeleri bulunur. Isıyı çabuk iletmesi bu tür sistemlerde daha tercih edilebilir bir yapı elemanı haline gelmesine sebeptir. Montajı ve imalatı oldukça basittir. Hızlı bir şekilde yerine uygulanıp aynı gün içerisinde beklemeye gerek duymadan kullanıma hazır hâle gelir. Günümüzün teknolojisi ve değişen sistem, bize laminat parkeyi işaret ederken biz neden oyumuzu bu yönde kullanmayalım? Her açıdan avantaj sağlayan bu yapı elemanı hayatımıza daha çok girmeye devam edecek ve daha fazla alanda göreceğiz. Dış mekân ve aşırı nemli ortamlar haricinde evinizin, iş yerinizin, ofisinizin bütün zeminlerinde tercih edebilirsiniz.

Çamsan Parke Renkleri

Çamsan Parke’de her eve ve dekorasyona uyum sağlayabilecek renkleri barındıran seri seçenekleri mevcuttur. Bu seriler arasında ise; Silver Seri, Klasik Seri, Avangard, Modern Seri ve Platinum Seri vardır. Bu serilerin içinde her zevke hitap edecek renk tonları bulunmaktadır.

Çamsan Parkelam Parke Çeşitleri

Hepimizin yaygın olarak bildiği laminat parke, aslında tek seçenek değildir. Bildiğimizin aksine birçok parke seçeneği mevcuttur. Bunlardan en yaygın olanı laminat parkedir. Diğer parke seçenekleri ise; masif parke, lamine parke, laminat parke, 3 boyutlu parke, rüstik otantik parke şeklindedir. 

Bunlar arasında en çok tercih edilen laminat parke modelinin açık tonları, tozu ve kiri daha az belli ettiği için daha çok tercih edilmektedir. Renk seçenekleri arasında en çok tercih edilenler ise; açık meşe parke rengi, gri parke renkleri, gümüş meşe parke rengi, beyaz parke renkleri, meşe parke renkleri, akçaağaç parke rengi gibi seçeneklerdir.

Koyu renk parke ise daha çok ışık alan ve geniş mekânlarda çok tercih edilmektedir. Genellikle ofislerde kullanılan koyu renkler daha otantik bir görünüm sağlamaktadır. En çok tercih edilen koyu renk parkeler ise; merbau parke, iroko parke, ceviz rengi parke gibi seçeneklerdir. Detaylı bilgiye yukarıdaki kataloglardan ulaşabilirsiniz.

Çamsan Parkelam Parke Kullanım Alanları

Salon, büro, çocuk odası, duvar kaplama ve dekorasyonu, dış cephe kaplama, süsleme gibi değişkenlik gösteren parke türlerimiz her alanda gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz doğal ağaç dokusuyla ve farklı desen tercihleri ile evinizin her köşesini değiştirmeye hazır bir görev elemanıdır. Farklı desenlerde kullanabileceğiniz gibi farklı şekillerde bir araya getirerek, farklı dekorlar verip “Benim hayalim, benim yaratıcılığım!” diyerek fark yaratabilirsiniz. Bu farkı size Çamsan Parkelam parkeleri sağlayabilir. Tüm bunlara ek olarak tamamen doğal olan parkelerimiz herhangi bir zararlı kimyasal madde içermemektedir. Çocuklarınızın ve ailenizin huzurlu, güven içerisinde ayaklarının yere basmasını istiyorsanız bunu sağlayacak olan Çamsan Parkelam parkeleridir.

Çamsan Parkelam Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’de ilk yerli parke üretimini yapan Çamsan Parke üretime başladığı dönemden itibaren Türkiye’de ki yerel parke ihtiyacının önemli bir kısmını karşılamaktadır.
Çamsan parke Türkiye’de ilk yerli üretim parke yapan firma olmasının yanında geniş ürün yelpazesi ve her zevke hitap edebilecek ürünleri mevcut.

Çamsan parkelerin güncel m2 fiyatları 43 TL ile 64 TL arasında fiyat değişimi göstermekle birlikte piyasaya ve güncel kura göre değişkenlik gösterir. Fakat buna rağmen piyasa koşullarına göre fiyat performans açısından oldukça başarılıdır.

Net fiyatlandırma için bize iletişim kanallarımızdan ulaşabilir veya size ulaşmamız için bir form doldurabilirsiniz.

Çamsan Parkelam’ın parke ürünleri ile ilgili sadece İstanbul ili içerisinde değil Türkiye’de tüm şehirlerde aktif olarak hizmet sağlamaktayız. Kalite ürünlerimiz ile birlikte Türkiye’de kullanılmakta olan en iyi markaları bünyemizde bulundurduğumuz gibi ayrıca fiyat noktasında da müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Türkiye genelinde yüzlerce prestijli projede en iyi markalarımız ve ürünlerimiz ile yer almaktayız.