fbpx

Parador Kalitesi İle Lamine Parke

Satış Uzmanlarımıza Danışın

Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.

Parador Lamine Parkeleri

Parador Kalitesi ile Lamine Parkeler ham maddesi tamamen doğal ürünlerden elde edilen lamine parkeler arasında en sağlıklılarındandır. Doğal ürünlerden yararlanılarak gerçekleştirilen üretimi sayesinde uzun yıllar kullanıma uygundur ve oldukça dayanıklıdır. Bütün bu avantajlar Parador güvencesi ve kalitesi ile birleşerek evlerinizin ve diğer bütün yaşam alanlarınızın dekoratif ve modern bir görünüm almasını sağlıyor. Bütün bunların yanı sıra uygulaması kolay olan ve zamandan da tasarruf sağlamanıza yardımcı olan lamine parke birbirinden farklı model ve renk seçenekleri ile de beğeninize sunuluyor. Uzun süreli sektör tecrübesi ve siz müşterilerimizin memnuniyeti ve sağlığı ön planda tutularak en kaliteli ve modern malzemeleri kullanarak mekanlara farklı bir soluk getirmenizi sağlıyoruz.

Parador Parke Hakkında

Zemin döşemelerinde tercih edilen bir kaplama ürünü olan parke mimari ve dekorasyonun en vazgeçilmez ürünlerinden biridir ve bütün yaşam alanlarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Günümüz koşullarında orman ürünlerinin kullanımı ve çevreci etkenler ve ekonomik sebeplerden dolayı masif ahşap parkeye kıyasla laminat parke ve lamine parke daha sık tercih edilmektedir.

Parador lamine parkenin tercih edilmesindeki en önemli özellik olan dayanıklılık ve doğal oluşunun yanı sıra sağladığı başka avantajlar da bulunmaktadır. Parador da diğer markalarımızda olduğu gibi kullanıma hazırdır, ahşabın sağladığı doğallığı ve sıcaklığı kullanıldığı alana taşır. Oldukça uzun ömürlü ve dayanıklıdır, alttan ısıtmalı alanlarda kullanım için de oldukça uygundur. Cilalanmış bir parke türü olan lamine parke uygulamanın ardından tekrar cilalamaya gerek bırakmaz. Montajı oldukça kolay olup çevre dostudur. Ses yalıtımı da sağlamaktadır. Mikrop ve bakterileri üzerinde barındırmaz ve hijyenik bir kullanım sağlar.

Parador Markalı Parkenin Temizlik ve Bakımı Nasıl Yapılır ?

Günlük yapacağınız temizliklerde sadece kuru bir bez yardımı veyahut elektrik süpürgesi ile süpürerek temizliği sağlayabilirsiniz. Eğer daha detaylı bir temizlik yapmak istiyor iseniz de elektrik süpürgesi tuttuktan sonra nemli bir bez yardımı ile parkelerinizi silebilirsiniz. Parkelerinizin üzerinde kullanacağınız temizlik ürünlerinin içeriğinde amonyak bulunmamasına ve kimyasal içermemesine özen göstermelisiniz. Dilerseniz ahşaplar için üretilen temizlik ürünlerini tercih edebilirsiniz. Parke bulunan zemin üzerindeki ağır mobilya ve ürünlerin ayaklarının altına koruyucu matlar yerleştirmek veyahut görünmez şekilde keçe kaplamak bu eşyaların parkelerinizi çizmesini ve hasar vermesini büyük oranda engelleyecektir. Bu önlemlerin yanı sıra parke üzerinde eşya sürüklememeniz de oldukça önemlidir. Tercih edeceğiniz parador lamine parkeler sayesinde üretiminde kullanılan doğal malzemeler sayesinde hem sağlıklı hem de kaliteli parkelerin yanı sıra birbirinden farklı renk ve model seçeneklerini kolaylıkla inceleyebilir ve ihtiyacınız olan parkeye parador kalitesi ve güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Parador Parkede Model Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Parke seçimi yaparken kullanacağınız zeminin bulunduğu alanlardaki duvarların rengi, mobilyaların renk ve desenleri, kullanılacak objeler oldukça önemlidir. Yapacağınız uygun renkli ve modelli parke seçimi sayesinde parke kullanılacak alanın bütün havasını değiştirebilirsiniz. Bütün bu kriterlerin yanı sıra sadece renk ve modelini beğendiğiniz için değil kaliteli olduğu için de tercih edeceğiniz parkeleri seçmelisiniz hem kaliteli hem de modern bir parke arıyor iseniz Parador lamine parkeleri inceleyerek istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz parkenin yapısının ve türünün evinizin zeminine uygunluğuna özen göstermelisiniz. Eğer rutubetli bir eviniz var ise daha özenli ve dikkatli parke seçimi yapmanız gerekmektedir. Parkenizi seçerken dikkat edeceğiniz hususlar ise; ilk olarak parke kullanılacak alanın zemin ölçülerini doğru olarak belirleyin. Parke seçimi yaparken kullanacağınız alan önemlidir eğer eviniz için parke seçimi yapacak iseniz daha ince parke modellerini inceleyebilir, iş yeri ve ofisler içinse daha kalın parkelere göz atabilirsiniz. Daha sonra parkenizin odadaki diğer mobilya ve eşyalarla uyumuna özen göstermelisiniz. Eğer duvarlarınız koyu renkli ve yoğun desenli duvar kağıtlarından oluşuyor ise parkelerinizi daha açık renk tercih edebilirsiniz. Parkelerinizin seçimini gerçekleştirdikten sonra ürün alımı sonrası destek ve herhangi bir deformasyon ve bozulma durumunda destek sağlayacak marka ürünleri tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Parador Parke Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Parkenizi seçtikten sonra uygulama aşamasına sıra geldiğinde kullanılacak zemin üzerinde yükseklik alçaklık farkı olmamasına ve fazla pürüzlü ve çıkıntılı alanlar olmamasına özen göstermelisiniz. Eğer bu gibi durumlar var ise parke uygulanmadan önce bu eksiklikler giderilmelidir. Parke uygulaması yapılacak alanın ısısına da oldukça dikkat edilmelidir.

Zeminlerde parke kullanımının avantajları oldukça fazladır. Günlük hayatımızda vaktimizin büyük çoğunluğunu ya iş yerimiz de ya da evlerimizde geçirmekteyiz. Bu alanlarda ise konfor ve rahatlık tercih etmemiz oldukça normaldir. Aradığımız konforu sadece mobilyalarda değil üzerinde bulunduğumuz zemin sayesinde de elde edebiliriz. Estetik ve modern görünümünün yanı sıra Parador parkeler sayesinde kaliteli ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan parkeler sayesinde hem şık hem de konforlu parkeler kullanmak oldukça mümkündür. Kullanılan renk, doku ve modeller sayesinde kullanıldığı zemin ve ortamın bütün görüntüsünü ve vereceği izlenimi değiştiren parkeler aynı zamanda sağlık açısından da kullanıma elverişlidirler. İç mimarı düzenlemeleri ve tasarımlarının vazgeçilmez unsurlarından olan zemin çözümü parke temizliğinin kolay olması ve neme, ısıya dayanıklı modelleri sayesinde de rutubet ve yerden ısıtmalı alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hatta ısıya ve suya dayanıklı bazı modeller sayesinde sadece yaşam alanlarında değil banyo gibi özel alanlarda da kullanılabilen türleri kullanımınıza sunmaktadır.

Parke kullanımının sağlamış olduğunu dekoratif çözümlerin yanı sıra oldukça sağlıklı ve uzun ömürlü oluşu ile birlikte tüm alanlarda tercih edilebilecek nitelikte bir zemin döşeme ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Gerek ısı gerek ses izolasyonu da sağlayan bu döşeme ürününün farklı model ve renk seçeneklerini inceleyebilmek için www.billa.com.tr adresini ziyaret edebilir parkeler hakkında daha detaylı bilgi edindikten sonra ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza en çok hitap eden ürüne Parador kalitesi ve şıklığı ile ulaşabilirsiniz.