fbpx

Parke Fiyatları Neye göre değişir ?

Billa Parke’den parke almaya karar verdiyseniz, satın alacağınız parkenin marka ve modeli oldukça önemlidir. Çünkü piyasada bu alanda hizmet veren kurumsal markalar fiyat konusunda çeşitli rakamlar sunmaktadır. Biz müşterilerimizin ihtiyacını bildiğimiz için, çeşitli marka ürünlerine kıyasla; Bjelin ve Parador marka parkeleri kalitesi ile müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız.

Parke alanında yapılan çalışmalar sonucunda, kalite kontrol için önemli olan kuramları birleştirdik ve alanında uzman çalışanlarımız ile belirli bir incelemeden geçirdikten sonra hizmetinize sunduk.

Parke Fiyatına Etki Eden Unsurlar

Seçtiğiniz parkenin fiyatları, seçtiğiniz renk modeline göre de farklılık göstermektedir. Mesela beyaz renkli parke ile siyah renkli parkenin renk farklılığı olduğu gibi; fiyat farkı da olur. Ayrıca ürünün;

  • Suya dayanıklılığı
  • Yamulma
  • Sertlik gibi özellikleri de fiyat farklılığı için önemli etkenlerdendir.

Parkenizi daha uzun süre kullanmak istiyorsanız, suya dayanıklı olan modelleri seçmeniz gerekir.

Parke fiyatları değişkenliği, mevsimsel, indirim zamanları, müşteri günleri ve özel günler gibi durumlarda da farklılık gösterir.

Örneğin yazın inşaat sektörü canlandığı için, yaz aylarında ev ürünleri tadilatı için gereken her türlü malzeme gibi parke fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Billa Parke Fiyat Farkındalığı

Biz Billa Parke olarak her zaman güven ve kaliteyi ön planda tuttuk. Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerde de bu kaliteyi müşterilerimize yansıttık. Parke kaplama fiyat konusu oldukça önemlidir. Fakat uygun fiyatlarımız sayesinde; cebinize dost fiyatlar, seçtiğiniz parkenin kalitesi ile eşleşince müşterilerimizin mutluluğunu görmek bizim için paha biçilmez olmaya yetiyor.

Kaliteli malzemeden yapılmış bir parkeyi yıllarca kullanırken, daha kalitesiz bir parke daha az kullanılabilmektedir. Böylece fiyat burada önemini kaybedecek, hatta sizleri daha fazla zarara sokacaktır. Diğer parke markalarına baktığımızda, ön plana çıkan ilk özellikler uygun fiyat güvencesidir.

  • Uzun yıllar kullanılacak bir tasarım istiyorsanız, fiyattan önce mutlaka kaliteyi göz önüne almanız gerekir. Bizler size kaliteyi her zaman en uygun fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz.
  • Billa parke büyük ve kurumsal firmaların parke satışlarında, mutlaka işin uzmanları ile seçiminizi yapmalı, işinin ehli olan kişi ve kurumların yönlendirmeleri ve tavsiyeleri doğrultusunda karar verilmelidir.
  • Parke firması seçerken ürün takibi konusunda yeterince ilgili ve profesyonel ekibimiz sayesinde, doğru seçim yapmanızı kolaylaştırıyoruz. Kaplanacak olan parke belirlenirken, seçilen alanın büyüklüğü ve parkenin çeşidi hakkında satış danışmanlarından mutlaka destek alın.

Billa Parke Kalitede Öncü Fiyat Hizmeti

Billa Parke olarak, bizler size her zaman birebir destek vermeye hazırız. Uzun yıllar boyunca parke alanında edindiğimiz tecrübe ile siz değerli müşterilerimize her zaman destek vererek, en doğru seçimleri yapmanızı istiyoruz.

Yaptığımız incelemeler sonucuna baktığımızda;

  • Google’da diğer parke firmaları ortalama 3,0 ile 4,0 puan arasındadır
  • BillaParke, 4,8 Puanla en fazla müşteri memnuniyetine sahip parke tedarikçisi olarak öncü konumdadır.

Bizden memnun kalan müşterilerimizin yorumlarını okuyarak firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Billa Parke hizmetinden memnun kalan müşterilerimizin desteği ve güveni ile diğer parke firmalarını geride bırakarak, sizlerin güveni ve memnuniyetiyle her zaman daha ileride olmayı hedefliyoruz.

Billa İçin Ne Dediler?

Bir iç mimar olarak kendi projelerim için Billa ile iş birliği yapmaktayım. Kalitesiz ürünleri portföylerinde bulundurmamaya çalışıyorlar ve satış sonrası hizmeti aksatmıyorlar.
Can Doğa
İç Mimar

Ayrıca bu içeriklere de göz atabilirsiniz