İstanbul Parke Satın Al - Billa Orman Ürünleri

İstanbul Parke Satın Al

Anasayfa > İstanbul Parke Satın Al

  Satış Uzmanlarımıza Danışın

  Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi için iletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım.

  İstanbul | Parke Satın Al

  Evinizin veya çalışma yerlerinizin şıklığı son derece önemli bir konudur. Billa parke olarak, tüm isteklerinizi göz önüne alarak, modern ve şık parkeleri sizler için hazırlıyoruz. Parkeler, günlük yaşam alanlarında sizi ilk karşılayan ve göze çarpan bir ayrıntıdır. Parkelerin üretiminde önceliğimiz, sağlıklı, hijyenik ve güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz parkelerdir. Özellikle anti-bakteriyel laminat parke tasarımları sayesinde evinizde ve işyerlerinizde temizlik artık çok daha kolay olmakla birlikte; parkeler evinizi tüm şıklığıyla ön plana atacaktır. Parke özellikleri, kullanılacak alana göre çeşitlilik göstermektedir. Billa parke ile su geçirmeyen ve aynı zamanda anti bakteriyel özelliği sayesinde, uzun süreli kullanım sağlayacaksınız. Ayrıca ürünleri özellik bakımından inceleyerek size en uygun ürünü seçebilirsiniz.

  Parkeler arasında Billa parke, bir marka olarak siz değerli müşterilerimize sunulmuş olup; en iyi ve en kaliteli malzemelerden üretilen parkeleri, hayatınızın her alanında rahatlıkla kullanmanız için sizlere sunuyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve deneyim ile parkelaminat parke ve lamine parke sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Billa Parke, yaşam alanlarınıza farklı bir boyut getirerek, sizler için daha şık ve daha sıcak ortamlar yaratmak istiyor. En iyi dekorasyon hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sitemizdeki parke modellerini mutlaka inceleyin.

  Firma olarak her zaman teknolojik gelişmeleri yakından takip ettik. Hedeflerimiz arasında öncelik olarak en kaliteli malzemelerden yapılmış parke çeşitlerini siz değerli müşterilerimize sunmak, istekleri doğrultusunda ürün seçeneklerini çoğaltmak ve göze hitap etmektir. Billa parke olarak, sizleri memnun etmek için her zaman daha ileriyi hedefliyoruz.

  Uygun Parke Fiyatları

  Billa parke olarak, her bütçeye uygun ürünler üretmekteyiz. Bizler fiyatlandırma yaparken, ilk olarak ürünlerimizin kalitesini baz alarak bir fiyatlandırma yapıyoruz. Parkelerde, kullanılan ürünün kalitesi ne kadar artarsa, fiyatları da aynı oranda artış göstermektedir. Parke fiyatları, değişkenlik göstermekle birlikte en uygun taban fiyatlarından başlamaktadır.

  Parke fiyat konusunu etkileyen diğer bir etken, uygulanacak alanın metre kare ölçülerinin hesaplanmasıdır. Parkelerin kullanılacağı alana ve zevkinize uygun modellerin çeşitliliğine göre fiyat farkı ortaya çıkmaktadır. Bunların yanında her parke, aynı şekilde uygulanmadığı için farklı işçilikler gerektirmektedir. İşçiliklerin kalitesine güvenerek sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

  Billa Parke güvencesi ve Kalitesi

  Firmamız, parke modelleri arasında en kaliteli ve modern ürünleri, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Lamine parke ve laminat parke modelleri hakkında bilgi almak için sitemizdeki ürünleri inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Sitemize göz atarak kendinize en uygun parke modelini seçerek karar vermeniz yeterlidir. Karar verdiğiniz takdirde, Billa parke ile bütçenize uygun modelleri hizmetinize sunuyoruz.

  Parador Marka ve Bjelin Marka Parke

  Uzun yıllardır bu sektörde bulunmanın verdiği tecrübe ile Bjelin Parke kullanımının verdiği kaliteli malzeme sayesinde siz müşterilerimizin rahatlığını ve sağlığını düşünerek en iyi ürünleri sizlere sunuyoruz.

  Parador parke, doğal ürünler içerisinde en sağlıklı olan parkedir. Üretimi, doğal ürünlerle gerçekleştirilir. Parador parke, uygulanması bakımından diğer parkelere göre daha kolay uygulanarak bu sayede zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Parador parke, özellikle zemin döşemelerinde tercih edilmektedir.

  Her türlü yaşam alanında rahatlıkla kullanılabilen Bjelin Parke ve Parador Parke, daha uzun ömürlü kullanım için en doğru seçimdir. Özellikle Parador parke, diğer parkelere göre dayanıklılık bakımından çok daha avantajlıdır.

  Parador parke çeşitleri sırasıyla;

  • Yazılı Parador Parke
  • Rustik Parke
  • Karo Parke
  • Lamine Parke
  • Masif Parke’dir.

  Bu çeşitler içerisinde size en uygun olanı parkeyi seçip, uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

  İstanbul Kaliteli Parke

  Billa parke olarak, İstanbul’un her bölgesine hizmet veriyoruz. Mağazalarımız; Üsküdar, Silivri Eyüp sultan, Kartal, Beykoz, Güngören başta olmak üzere, Sarıyer, Kadıköy, Sultanbeyli, Küçükçekmece, Sancaktepe, Kağıthane, Adalar, Çatalca, Bağcılar, Esenler gibi 39 ilçede bulunmakta olup sizlerle buluşmayı bekliyoruz. Bu mağazalarımıza gelerek, yüksek dayanıklılığa sahip ağaç liflerinden üretilen, %100 doğal ve E1 belgeli en ekonomik ve uzun ömürlü laminat parke çeşitlerini görebilirsiniz. Billa parke, sizlere bir telefon kadar uzakta. Bizleri arayarak bilgi alabilir, ürünlerimizi daha yakından görmek için mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

  Billa parke, alanında uzman olan personel ve ustalar ile uzun yıllar boyunca sizlere hizmet vermektedir. Evlerinizin, ofislerinizin her zaman daha kaliteli ve şık olmasını istiyoruz, bu sebeple dünyaca ünlü Camsan ParkelamHarmony Floor gibi öncü markaları siz müşterilerimizle buluşturuyoruz.

  Billa parke olarak, en önemli hedefimiz siz değerli müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyetidir. Sizler için her zaman kaliteli, uygun fiyatlı, farklı renk ve farklı desen türü ürünleri son teknoloji harikasını kullanarak tasarlıyoruz. Billa parke ile tasarlanan ürünleri kullanarak, hayallerinizdeki alanları gerçeğe dönüştürün. Geniş ürün portföyümüz sayesinde bize güvenen, bugünlere gelmemizi sağlayan bütün müşterilerimize bir minnet duygusu beslemekteyiz. Bu minnet duygusunun bizlere getirdiği azim ve gurur ile bizleri bu yolda yalnız bırakmayan, bütün müşterilerimize, teşekkür etmeyi borç biliriz.