fbpx

Balık Sırtı Laminat Parke Uygulamalarımız

Balık sırtı laminat parke, son zamanlarda çok çeşitli ev dekorlarına uyan harika bir döşeme seçeneği olarak yeniden gündeme gelen zamansız ve şık bir desendir. Balık sırtı laminat parke uygulamalarımız, geniş renk, ton, ahşap stil ve malzeme yelpazesinde ünlü V şeklindeki döşeme modelini sunar.

Bu laminat parke uygulamamız, eviniz için mükemmel bir seçenek olacaktır. Balık sırtı laminat parkelerimizde kullandığımız tonlar, şu anda çok moda ve geniş yönlülükleri nedeniyle de çok çeşitli duvar, perde, mobilya ve halı renkleri ile harika bir şekilde uyumludur.

Balık Sırtı Parke Örnekleri: 

Siyah balık sırtı parke

Neden Balık Sırtı Parke Seçmelisiniz?

1 – Otantik Doku: Dokulu bir yüzey, otantik bir ahşap görünüm ve his için dekor katmanının yüzey işaretlerini yakından takip eder.

2 – Uzun Ömür: Bu parke hem ev hem de ticari kullanım için mükemmeldir ve uzun ömürlüdür.

3 – Parkenin Kolay Temizlik: Temizlemesi kolay ve az bakım gerektiren bir döşeme arıyorsanız başka yere bakmayın! Bu temizlemesi çok kolay olan laminat parke, basit bir temizlik gerektirir, her türlü leke ve dökülmeye karşı son derece dayanıklıdır.

4 – Neme Karşı Dayanıklı: Bu parke, neme karşı yüksek oranda dayanıklıdır.

Balık Sırtı Parke Nasıl Takılır?

Balık sırtı laminat parkenin montaj süreci, herhangi bir parkenin döşenmesinden oldukça farklıdır. Balık sırtı laminat parkenin montajı, inanılmaz derecede kolaydır. Birçok laminat parke serisinde olduğu gibi balık sırtı serisi de de yenilikçi bir tıklama sistemine sahiptir. Bu, her bir tahtanın yapıştırıcıya ihtiyaç duymadan kolayca yerine oturduğu anlamına gelir.

Balık Sırtı Laminat Parke Bir Odayı Daha Büyük Gösterir Mi?

Balık sırtı parke, deseni nedeniyle daha küçük veya dar alanları daha büyük gösterir. Verilen hareket yanılsaması sayesinde bu döşeme stili, herhangi bir oda yenilemesi için kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken harika bir alan geliştiricidir.

Billa İçin Ne Dediler?

Bir iç mimar olarak kendi projelerim için Billa ile iş birliği yapmaktayım. Kalitesiz ürünleri portföylerinde bulundurmamaya çalışıyorlar ve satış sonrası hizmeti aksatmıyorlar.
Can Doğa
İç Mimar

Ayrıca bu içeriklere de göz atabilirsiniz