fbpx

En İyi 4 Parke Markası

En iyi 4 parke markası olarak seçilen aşağıdaki markalar, parke sektöründe seçkin bir yere sahiptir. Kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış olan bu markaların zengin ürün yelpazesinde her mekânın ihtiyacına yönelik parke modelleri vardır.

Bilindiği gibi parke, yaygın olarak kullanılan yüzey döşemelerinden biridir. Temel malzemesi ağaç olup lamine ve laminat gibi çeşitleri de vardır. Neredeyse her evde kendine yer bulan parke modelleri uygulanacak zemine göre farklılık arz eder. İşte sizlere en iyi 4 parke markası!

En iyi Çamsan Parkelam Ürünleri

En çok satan parke markaları içerisinde ön plana çıkmayı başarmış marka, dayanıklı parke çeşitleri ile rağbet görür. Ses ve ısı yalıtımına büyük katkı sağlayan bu parkeler aşınmaya karşı dirençlidir. Yüksek standartlarda geliştirilmiş, üst düzey kaliteye sahip Çamsan parke modelleri fiyatları itibariyle her bütçeye uygundur.

Markanın geniş ürün yelpazesi 31., 32., 33. ve 35. sınıf olan parke tiplerini barındırır. Yoğun kullanılan tüm zeminlerde üstün performans gösteren Çamsan marka parkeler, yaşam alanlarının dekorasyonunu da renklendirir. Yüzeyi son derece sağlam olarak tasarlanan bu modeller suyun ve nemin parke altına geçmesini önler. Şık görünümüyle kullanıldığı mekâna estetik bir dokunuş katar. Parlak, eskitme, dar kesim gibi değişik alternatifleri bulunan Çamsan parke modelleri farklı kalınlıklarıyla çeşitli zeminlerde sorunsuz kullanılır.

Çamsan Parke

En iyi Harmony Floor Parke Ürünleri

En iyi 4 parke markası listemizin bir diğer öğesi olan bu marka, parke sektörünü en çok domine eden isimler arasındadır. Uzun ve pratik kullanım imkânıyla öne çıkan Harmony Floor parke modelleri, garantili olarak sunulur. Temizlik maddelerine karşı direnci yüksek olan bu modeller çok işlek alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Mekanik darbelerden, güneş ışığından, diğer pek çok dış faktörden olumsuz etkilenmeyen Harmony Floor parke çeşitleri, kalabalık ortamlarda kullanım için idealdir.

Orijinal görünümünü yıllar boyu korur ve uzun müddet onarım gerektirmez. Bakımı kolayca yapılabilir. Birçok boyut ve renk alternatifiyle dekoratif açıdan da avantaj sağlar.

Harmony Floor

En iyi Parador Flooring Ürünleri

En iyi parke markaları listesinin baş köşelerindeki yerini kaybetmeyen Parador Flooring, nitelikli ürünleriyle tercih sebebidir. Çeşitli kalınlıklara sahip, farklı sınıf parkelerle büyük çaplı ürün portföyüne sahip olan marka tüketicilerin bu alandaki bütün taleplerini en iyi şekilde karşılar.

Çizilmelere karşı dayanıklılığıyla bilinen Parador Flooring parke modelleri, birinci sınıf kalite arayanların beklentilerine cevap verir. TSE, E1 ve ISO gibi gerekli belgelere sahip olan Parador Flooring parke çeşitleri kanserojen madde içermez.

Parador Flooring

En iyi Bjelin Parke Ürünleri

Sektörünün en kaliteli parke markaları yelpazesinde kendine yer bulan Bjelin Parke, %100 konfor vaat eder. Kolay temizlenen, kullanışlı ve kaliteli parke modelleriyle beğeni toplar. Markanın çeşitleri oldukça fazladır. Ancak bütün modellerinin ortak özelliği yüksek kalite ayrıcalığına sahip olmasıdır. Sudan etkilenmeyen, renk ve desen alternatifi bol, kullanım ömrü uzun ürünleri sayesinde Bjelin Parke markası, kullanıcıların gereksinimlerine kusursuz çözümleriyle yanıt verir.

Uluslararası standartlara uygun, işlevselliğiyle her zaman farkını hissettiren bu ürünler kullanıldığı mekânın havasını değiştirir, daha sıcak bir atmosfer meydana getirir. Bjelin Parke modellerinin tamamında bu avantajların hepsi mevcuttur. Görsel ve fonksiyonel açıdan mükemmeli hedefleyen marka, bu anlayışını tüm parke

Bjelin Parke

Billa İçin Ne Dediler?

Bir iç mimar olarak kendi projelerim için Billa ile iş birliği yapmaktayım. Kalitesiz ürünleri portföylerinde bulundurmamaya çalışıyorlar ve satış sonrası hizmeti aksatmıyorlar.
Can Doğa
İç Mimar

Ayrıca bu içeriklere de göz atabilirsiniz