fbpx

Anadolu Yakası Parkeci

Ahşap zemin kaplamaları şüphesiz bir evin veya ofisin en önemli detaylarından biridir. Doğru ürün seçimi ne kadar önemli ise, kullanılan ekipmanların ve uygulanan işçiliğin de büyük önemi vardır. Yapılan işlemlerin sıradan olmaması, sizlere doğrudan daha fazla zaman geçirmek isteyeceğiniz yaşam alanları sunacaktır.

Parkecilik uzmanlık gerektiren bir meslek grubudur. Parke Döşeme, Uygulama, cilalama ve sistre cila konusunda yılların deneyimi, ekonomik fiyatlandırma ve teknolojiyi yakından takip eden üretim alt yapısı ve konusunda uzman personelimiz ile İstanbul ve ilçelerinde profesyonel olarak Uygulama ve Cilalama hizmetleri vermekteyiz.

Eğer siz de uzman bir ekipten destek almak istiyorsanız, Billa.com sizler için en doğru adres olacaktır.

Ataşehir Parkeci

Uygun fiyat ve kalitesi yapısıyla tercih edilen parke modellerimiz, doğal kaynakların korunması için oldukça faydalı ve aynı zamanda yaşam alanınızın sıcaklık derecesine uygun şekilde tasarlanmıştır. Renkleri ve yapısı gereği doğal bir malzeme olarak yüzeyindeki parlaklık ve renk derecesi olan parke modellerimiz evinizin iç dekorasyonunu gösterecek aynı zamanda şık bir mimarinin izlerini taşıyacaktır. Sizler de Billa.com ile parlak, mat ve doğal parke seçenekleriyle evinizin ya da iş yerinizin doğal mimarisini oluşturabilirsiniz.

Çekmeköy Parkeci

Çekmeköy parke hizmetlerimiz ile evinizin daha modern ve sıcak bir görünüme sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Laminat parke seçenekleriyle, hem dekoratif olarak şık bir ev, hem de avantajlarıyla uzun vadede kullanım imkânları bulabilirsiniz. Geniş renk ve model skalasıyla yaşam tarzınıza uygun, kullanışlı ve kaliteli parke seçenekleri için bizimle iletişime geçerek evinizin modern mimarisini oluşturabilirsiniz.

Kadıköy Parkeci

Modern ve şık bir görünüme sahip olan parke modellerimiz, evinizin mimarisine uygun olarak size sunulmakta, özel bir dekorasyon ürünü olarak kullanılabilmektedir. Hem samimi hem de sıcak bir görüntüye sahip olabilecek eviniz veya iş yerinize güzel bir hava katmak için uygun modellerden yararlanabilirsiniz. Eğer evinize farklı bir hava katmak isterseniz Billa.com olarak bütün parke hizmetlerimiz ile size bir telefon kadar yakınız.

 Kartal Parkeci

Uygun fiyat ve kalitesiyle Kartal’da parke satışı başta olmak üzere, parke döşeme, sistre, cila ve parke tamiri gibi ihtiyaçlarınız için hiç çekinmeden bizleri arayabilirsiniz. Gerek görülmesi halinde ücretsiz olarak sunduğumuz keşif hizmetimizden de dilerseniz faydalanabilirsiniz.

Maltepe Parkeci

Yüksek yoğunlukta fiber levhadan elde ettiğimiz laminat parke modellerimiz, reçinenin parlaklığı ve koruyucu etkisi ile evinizin şık bir görünüme sahip olmasını sağlayacaktır. Billa.com, ağaç görünümü sayesinde hem modern hem de klasik izler taşıyan modelleriyle dayanıklılık açısından tercih edilen modeller arasında yer alır.

Tuzla Parkeci

Billa.com olarak gelen talepler, istekler doğrultusunda verilecek hizmetin her aşamasını koordineli bir çalışma ile gerçekleştiriyoruz. Hizmetin her aşamasını planlama yoluna giderek, sıfır hata ve çok memnun müşteriler anlayışını prensip edinmiş bir şekilde çalışmalarımızı devam ettirip müşterilerimize rahatlık ve konforu bir arada sunmayı hedeflemekteyiz.

Pendik Parkeci

Evinizin dekoratif görüntüsünü sağlarken, suyun aşındırıcı ve yıpratıcı zararlarına karşı oldukça dayanıklı olan, nem ve rutubet durumlarına uzun süre başkaldırabilecek parke modellerimiz ile Pendik’te de hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Parkeci

Yaşam biçimlerini doğal hayatla iç içe yaşamayı sevenlere, hayatın paylaşıldığı mekânların en üst kalitede dekore edilmesine fazlasıyla özen göstermekteyiz. Her zaman kalitenin ve güvenin sembolü olmakla birlikte yenilikleri yakından takip ederek, kalite ve yeniliği sizlere sunmaktayız. Billa.com olarak geniş ürün yelpazesi ile hayalinizdeki tüm dekoratif ihtiyaçlarınızı yılların getirdiği tecrübemizle karşılamaktan mutluluk duyacağız.

Billa İçin Ne Dediler?

Bir iç mimar olarak kendi projelerim için Billa ile iş birliği yapmaktayım. Kalitesiz ürünleri portföylerinde bulundurmamaya çalışıyorlar ve satış sonrası hizmeti aksatmıyorlar.
Can Doğa
İç Mimar

Ayrıca bu içeriklere de göz atabilirsiniz